The Asian Commercial Sex Scene  

Go Back   The Asian Commercial Sex Scene > For stuff you can't discuss with your Facebook Account > The Malaysian Commercial Sex Scene

Notices

The Malaysian Commercial Sex Scene A section specifically for the great Sin Cities of Malaysia. Dedicated to our brothers across the Causeway. Malaysia Boleh!

User Tag List

Thread Tools
Old 04-01-2011, 11:53 AM
eric cantona's Avatar
eric cantona eric cantona is offline
Samster

Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Quoted: 0 Post(s)
My Reputation: Points: 13 / Power: 0
eric cantona deserves a Tiger! - He's a Good Guy
Series of sex stories...Malay Version...

Story No.1...Cikgu Hayati

Segalanya bermula dengan kehadiran seorang guru baru yang ditugaskan di sekolah aku. Cikgu Hayati mempunyai paras rupa yang amat menawan dan pada ketika itu dia baru sahaja tamat pengajiannya di maktab perguruan.Cikgu Hayati ditugaskan mengajar matapelajaran Bahasa Inggeris di kelasku.

Pada satu hari pada bulan Jun sekolah aku mengalami masalah elektrik sehingga menyebabkan kami sekelas berada didalam keadaan tidak selesa dan kepanasan. Cikgu Hayati yang sepatutnya mengajar kelas kami pada masa itu masih tidak kelihatan dan ini menyebabkan aku mulai bosan. Aku sudah membuat keputusan untuk ponteng sekolah apabila tiba-tiba Cikgu Hayati masuk dalam keadaan tergesa-gesa. Aku membatalkan niatku dan mengambil kembali tempat dudukku dimeja hadapan.

Cikgu Hayati memulakan kelas dengan meminta maaf kerana terlewat. Cikgu Hayati yang berpeluh kerana kepanasan itu memulakan pelajaran. Dia mula menulis di papan hitam dan kami mula menyalin tulisannya.

Oleh kerana aku duduk di meja depan sekali dan sebagai ketua kelas, Cikgu Hayati sering mendapatkan aku untuk bertanya mengenai kelas. Saat dia berada didepan aku itulah berlaku peristiwa yang tidak dapat aku lupakan. Oleh kerana dia berpeluh, bau tubuhnya menusuk hidung aku dan aku mengalami satu macam perasaan seakan terkena kejutan elektrik. Alat kejantanan aku terasa berdenyut-denyut. Aku pada ketika itu baru sahaja pulih selepas bersunat dan aku masih tidak mengerti mengapa perasaan semacam itu hadir. Perasaan tersebut semakin menggila ketika aku menumpukan perhatianku pada wajah rupawan cikgu Hayati.

Apabila Cikgu Hayati mengangkat tangannya untuk menuding ke belakang aku terlihat bajunya dibahagian ketiak yang basah akibat peluh membuatkan perasaanku semakin menggila terutamanya di bahagian konekku. Aku cuba mengurut konekku dengan harapan ia akan hilang tetapi semakin aku urut perasaan itu semakin kuat dan aku berasa ia semakin sedap. Pada ketika itu, walaupun berasa nikmat tetapi perasaan takut hadir dalam diriku kerana aku tidak pernah mengalami keadaan seumpama itu sebelum ini.

Dalam keadaan tangan aku masih berada didalam seluar, aku tidak sedar Cikgu Hayati sedang memandang ke arahku. Cikgu Hayati kemudian menghampiri aku dan bertanya apakah aku menghadapi masalah. Dengan suara tertahan aku memberitahunya aku berasa satu macam dan tidak tahu apa yang harus aku buat.

Cikgu Hayati tersenyum mendengar kataku dan menarik aku keluar. Aku menurut sahaja sungguhpun aku keliru pada waktu itu. Aku agak tentu Cikgu Hayati ada ubat atau sesuatu yang boleh meredakan perasaan tegang di konekku. Aku mengikut sahaja di bekang Cikgu Hayati yang berjalan agak pantas sambil meninggalkan aroma keringat campur parfum. Aku melebarkan lubang hidungku menghidu bau yang ditinggalkan Cikgu Hayati. Konekku memberontak di dalam seluar.

Sambil mengikut Cikgu Hayati, aku memerhati dengan puas lenggang-lenggok dan goyangan punggungnya. Cikgu Hayati memang cantik. Berkulit putih kuning mulus. Pipinya gebu bermata hitam bersinar. Umur 23 tahun dan tinggi lebih kurang 5’2” berbadan langsing bak pragawati. Telah enam bulan berkahwin dengan seorang guru tapi suaminya bertugas di negeri lain. Mereka jarang berjumpa kerana berjauhan tempat tinggal.

Khayalanku terputus bila Cikgu Hayati menarik tanganku memasuki bilik pendidikan jasmani. Bilik itu diguna untuk menyimpan peralatan sukan. Cikgu Hayati mengarahku ke satu sudut bilik sambil dia mengunci pintu bilik.

“Man, ke sini,” panggil Cikgu Hayati. Cikgu Hayati waktu itu sedang duduk di atas longgokan tilam yang digunakan untuk lompat tinggi. Aku merapati Cikgu Hayati dengan perasaan serba tak kena. Jarak aku dengan Cikgu Hayati kira-kira 2 kaki. Aku berdiri kaki di hadapannya. Cikgu Hayati memerhati benjolan di dalam seluarku. Oleh kerana aku berdiri sementara dia duduk maka paras muka Cikgu Hayati kira-kira separas pinggangku.

“Apa masalah awak cikgu tengok gelisah saja dalam kelas,” tanya Cikgu Hayati lembut.

“Malu saya nak cakap cikgu,” kataku malu-malu.

“Kalau awak tak bagi tau macam mana cikgu nak tolong,” tambah Cikgu Hayati mencabar keberanianku.

“Burung saya selalu tegang dan saya rasa tak selesa,” jawabku terus terang.

“Sejak bila semua ni berlaku?” soal Cikgu Hayati lagi.

“Sejak saya bersunat dan tiap kali saya tengok wajah cikgu yang cantik. Burung saya makin tegang bila saya terbau peluh cikgu. Tadi saya lihat ketiak cikgu basah, burung saya makin tegang.” Aku berterus terang tanpa berselindung. Aku bimbang juga takut dimarahi Cikgu Hayati.

Kulihat pipi Cikgu Hayati memerah kerana aku memujinya. Sambil senyum Cikgu Hayati menarik aku mendekatinya.

“Ini masalah kecil, buka seluarmu saya nak tengok,” perintah Cikgu Hayati.

Aku turut saja. Kubuka tali pinggang dan menarik zip ke bawah. Seluarku terjatuh ke lantai. Aku tak pernah pakai seluar dalam. Konekku terpacak keras di hadapan Cikgu Hayati. Jarak konekku dengan wajah Cikgu Hayati hanya satu kaki. Cikgu Hayati menyentuh konekku dan membelek-belek dengan teliti. Lagaknya seperti seorang doktor memeriksa pesakitnya.

“Boleh tahan juga burung awak ni. Hampir sama besar dengan burung suami saya,” komen Cikgu Hayati perlahan. Aku tersenyum kaku menerima pujian Cikgu Hayati. Aku murid paling besar dalam kelasku, tapi aku paling akhir bersunat. Aku takut darah kerana itu bila kawan-kawanku bersunat aku akan lari. Aku ingat lagi tok mudim menegurku kerana bulu-bulu tundunku dah tumbuh baru aku bersunat. Kawan-kawanku selalu menyindirku. Mereka akan ketawa bila melihat konekku masih berkulup bila kami mandi ramai-ramai di sungai.

Cikgu Hayati memegang konekku yang keras. Aku rasa geli bila kulit lembut tangan Cikgu Hayati menyentuh kepala konekku yang memerah. Terasa ngilu bila jari-jari Cikgu Hayati meraba parut luka yang baru sembuh. Aku makin geli bila Cikgu Hayati melurut-lurut konekku. Digerakkan tangannya maju mundur macam aku sentiasa lakukan bila melancap.

“Banyak air pekat dalam burungmu kerana itu dia tegang. Air itu kena dikeluarkan baru selesai masalah awak,” terang Cikgu Hayati. “Awak biasa melancap?” tanya Cikgu Hayati.

“Dulu sebelum bersunat,” jawabku. “Sekarang lepas bersunat tidak lagi,” tambahku lagi.

“Patutlah, kerana itu banyak tersimpan dalam telur awak,” selamba jawab Cikgu Hayati sambil meraba-raba telurku yang tergantung. Aku geli bila telurku dipegang-pegang.

Nafsuku waktu itu tak terkawal apatah lagi bau badan Cikgu Hayati benar-benar merangsangku. Jarak antara kami hanya satu kaki. Keinginanku tak tertahan lagi. Dulu aku berkhayal saja mencium ketiak Cikgu Hayati yang cantik. Sekarang Cikgu Hayati benar-benar berada di hadapanku. Aku tak patut melepaskan peluang ini.

“Boleh saya cium ketiak cikgu,” pintaku penuh harap.

Cikgu Hayati terkejut atas permintaanku. Mungkin tak mau menghampakan permintaanku Cikgu Hayati mengangguk. Cikgu Hayati mengangkat tangan kanannya melihatkan bajunya yang basah dengan peluh. Aku membongkok dan mencium ketiak Cikgu Hayati. Ketiaknya masih dibaluti baju kurung yang dipakainya. Bau ketiak Cikgu Hayati membuat aku hanyut dalam perasaan seksku yang memuncak. Aku cium dalam-dalam bau ketiak cikguku yang cantik. Bau peluh bercampur bau deodorant merangsang perasaanku.

Mungkin kerana terangsang dengan ciumanku yang bertubi-tubi, Cikgu Hayati menarik baju kurungnya ke atas dan terus menanggalkannya. Terserlah badan cikgu yang yang amat cantik. Kulitnya gebu putih bersih. Teteknya keras dibaluti coli warna coklat muda. Aku menatap ketiak cikgu yang menjadi idamanku.

Sungguh indah pemandangan di hadapanku. Ketiak putih mulus Cikgu Hayati dihiasi bulu-bulu halus warna hitam. Rupanya Cikgu Hayati tidak mencukur bulu ketiaknya. Aku sememangnya tertarik dengan wanita cantik putih bersih mempunyai bulu ketiak. Aku geram terhadap ketiak berbulu halus.

Tanpa lengah aku menempelkan hujung hidungku ke ketiak Cikgu Hayati. Kutarik nafas dalam-dalam supaya bau ketiak cikgu memenuhi ruang paru-paruku. Aku hidu bertubi-tubi ketiak cikguku yang cantik. Cikgu Hayati kegelian dan mulutnya mengerang-negerang. Tangan cikgu yang satu lagi masih tetap di konekku yang keras. Dilancapnya konekku hingga aku terasa cairan licin keluar di hujung kepala konek.

“Cukup Man, berdiri saja di hadapan cikgu,” arah Cikgu Hayati. Kulihat nafas cikgu tak teratur lagi. Mungkin nafsu Cikgu Hayati berada dipuncak. Dengan perasaan separuh hati aku berdiri. Aku kecewa kerana aku belum puas menhidu ketiak cikgu yang menjadi impianku.

Cikgu Hayati menarikku makin hampir kepadanya. Bibir merah lembut cikgu menempel ke kepala konekku yang coklat muda. Cikgu Hayati menjilat kepala konekku. Aku rasa geli bila lidah hangat cikgu membelai lembut kulit kepala konek yang halus licin. Hujung lidah Cikgu Hayati bermain-main di lubang kepala konek. Aku terasa amat geli. Cairan licin yang keluar dari konekku dijilat habis oleh cikguku. Takuk konekku menjadi sasaran lidah cikgu. Akhirnya Cikgu Hayati mengulum kepada licin. Kehangatan bibir dan mulut Cikgu Hayati menimbulkan perasaan yang amat lazat. Inilah pertama kali konekku dihisap dan dikulum. Dikulum oleh cikguku sendiri.

*** Sex is like money; only too much is enough ***

Old 04-01-2011, 11:55 AM
eric cantona's Avatar
Samster

Re: Series of sex stories...Malay Version...

Lama juga Cikgu Hayati mengulum kepala konekku. Akhirnya Cikgu Hayati menarik punggungku dengan kedua-dua tangannya hingga badanku rapat ke mukanya. Seluruh konekku kini berada dalam mulut Cikgu Hayati. Kepala konekku menyentuh kerongkong cikgu. Aku rasa bagai berada di kayangan. Sungguh enak dan lazat di batang konek. Dulu aku lancap konekku dengan tangan, sekarang konekku dilancap dengan mulut indah lembut cikguku. Ahh... seperti aku berada di syurga teramat sedap dan nikmat.

Cikgu Hayati mula menggerakkan mulutnya maju mundur. Konekku keluar masuk dalam mulut cikgu yang basah dan hangat. Lidah cikgu tak henti-henti membelai kepala dan batang konekku yang keras. Indah sungguh pemandangan konekku yang berwarna coklat keluar masuk mulut cikgu yang putih dengan bibir cantik warna merah muda. Kesedapan menjalar ke seluruh batang konekku. Gerakan keluar masuk makin lama makin pantas. Aku tak dapat tahan lagi. Aku rasa seperti nak terkencing.

“Cikgu stop dulu, saya rasa nak terkencing,” pintaku.

“Kencing sajalah dalam mulut cikgu,” jawab cikgu antara dengar dengan tidak kerana konekku masih berada di dalam mulutnya. Habis saja kata-kata cikgu aku terasa pancutan deras keluar dari hujung konekku memenuhi mulut cikgu yang hangat. Otot-ototku kejang kaku dan perasaan nikmat menjalar seluruh badanku. Lima kali pancutan kuat keluar dari konekku. Aku amat malu kerana terkencing dalam mulut cikgu.

Mulut Cikgu Hayati masih memegang kemas konekku yang masih keras dengan mulut dan bibirnya. Aku terasa amat geli bila cikgu mengemut dan mengisap kuat konekku. Aku lihat nafas cikgu kencang dan tiba-tiba badan Cikgu Hayati mengejang kaku. Beberapa saat kemudian kulihat badan Cikgu Hayati pelan-pelan melemas. Aku rasa Cikgu Hayati juga telah sampai ke puncak nikmat. Cikgu Hayati telah mencapai orgasme kerana dia merapatkan kedua-dua pahanya dan badannya terhinggut-hinggut.

Cikgu Hayati tersenyum puas sambil melepas konekku yang mula melembut. Cairan lendir putih berlepotan di hujung konekku. Lendir pekat itu sama dengan yang selalu keluar bila aku melancap. Cikgu Hayati menelan lendir pekat itu. Ubat awet muda kata Cikgu Hayati. Sebahagian lendir pekat meleleh ke bibir cikgu. Cikgu Hayati menjilat dengan lidahnya hingga kering.

“Maaf cikgu, saya terkencing dalam mulut cikgu,” kataku pelan takut dimarahi.

“Itu bukan air kencing, itu air mani benih lelaki. Kalau awak pancut dalam cipap cikgu, cikgu boleh mengandung anak awak,” terang cikgu tanpa paksa. Aku tiba-tiba berkhayal untuk memancut dalam cipap cikgu pula. Aku nak lihat anakku membesar dalam perut cikgu.

“Bagaimana perasaan awak sekarang, sudah tak tegang lagi?” tanya Cikgu Hayati mematikan lamunanku.

“Terima kasih cikgu. Saya rasa selesa sekarang,” kataku sambil memandang konekku yang tergantung lembek di celah pahaku. Aku berharap agar suatu hari nanti cipap cikgu akan melancap konekku pula.

Old 04-01-2011, 01:28 PM
adra's Avatar
adra adra is offline
Samster

My Reputation: Points: 1040 / Power: 23
adra has much to be proud ofadra has much to be proud ofadra has much to be proud ofadra has much to be proud ofadra has much to be proud ofadra has much to be proud ofadra has much to be proud ofadra has much to be proud of

hahah....long story but wrong section brother!~
Old 05-01-2011, 06:44 AM
eric cantona's Avatar
Samster

please advice bro...

Old 05-01-2011, 11:41 AM
Skyvergil83 Skyvergil83 is offline
Samster

My Reputation: Points: 21 / Power: 0
Skyvergil83 deserves a Tiger! - He's a Good Guy

Aren't those story always comes out in Metro?
Old 05-01-2011, 12:16 PM
eric cantona's Avatar
Samster

metro...r u serious bro...rosak...rosak...

Old 05-01-2011, 11:03 PM
cheong jb's Avatar
cheong jb cheong jb is offline
Samster

My Reputation: Points: 116 / Power: 23
cheong jb deserves two Tigers! - He's a Great Guycheong jb deserves two Tigers! - He's a Great Guy

Quote:
Originally Posted by Skyvergil83 View Post
Aren't those story always comes out in Metro?

good one almost fell off from my chair

Retired
Old 16-01-2011, 05:32 PM
xes_nuf xes_nuf is offline
Samster

My Reputation: Points: 28 / Power: 0
xes_nuf deserves a Tiger! - He's a Good Guy

Quote:
Originally Posted by eric cantona View Post
“Terima kasih cikgu. Saya rasa selesa sekarang,” kataku sambil memandang konekku yang tergantung lembek di celah pahaku. Aku berharap agar suatu hari nanti cipap cikgu akan melancap konekku pula.
Bro Eric, good start to the story. Camping to read continuation.
Old 16-01-2011, 11:04 PM
Stormguard's Avatar
Stormguard Stormguard is offline
Samster

My Reputation: Points: 25 / Power: 0
Stormguard deserves a Tiger! - He's a Good Guy

Nice read...thank goodness my Malay is up to speed. =)

Cloudflare 1.1.1.1

Bookmarks

Posting Rules